• multilane stickpack machine
  • multilane stickpack machine
  • multilane stickpack machine

за нас

  Шангај Boevan пакување Машини копродукции, Ltd, која е формирана во 2012 година, порасна во динамична претпријатие со високи технички капацитет и енергичен персонал. Секоја година, Boevan производство и брод од стотици квалификувани пакување машина дома и во странство. Boevan производна линија покрива целосно автоматски хоризонтални пакување машина, вертикална пакување машина, cartoner, помошник тежина и пополнување уреди. Со професионални технички тим и силен капацитет на производство, Boevan се квалификувани доволно за да им служи на клиенти од различни индустрии, како што се храна, пијалоци, лекови, апарати за домаќинство и лични индустрија заштита, одлична пакување решение секогаш понудени во согласност со клиенти "производи карактеристики и атрактивноста на пазарот.Boevan исто така нудиме материјали за пакување, вклучувајќи ламинат филм, претходно направената торбички, патент и бескорисно. помош инсталација, одржување водич и испорака на резервни делови, исто така, во еден-стоп целосна услуга Boevan, со други зборови, секој чекор од Boevan има за цел да им помогне на клиентите се намалат трошоците, зголемување на пазарот.

BOEVAN СТАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ПАКЕТ единствен!

WhatsApp Online Chat !